![Круглий стіл для акушер-гінекологів Вінничини Круглий стіл для акушер-гінекологів Вінничини](/sites/default/files/styles/570x/public/2023-09/microsoftteams-image-380.png?itok=zfbjwN6i)
Продовжуємо говорити про найсучасніші рекомендації обстеження жінок з синдромом патологічних виділень і про важливість цервікального скринінгу, та знайомити українських гінекологів з провідними світовими практиками лабораторної діагностики.
Нещодавно відбувся Круглий стіл для акушер-гінекологів Вінничини – “GyneDate5”, присвячений можливостям сучасної лабораторної діагностики в гінекології.
Завідувач лабораторії цитоморфології Медичної лабораторї CSD LAB – Павліна Боцюн, розповіла про "підводні камені" цервікального скринінгу, а менеджер з розвитку продуктів Медичної лабораторії CSD LAB – Олеся Даньчак розкрила тему сучасних методів діагностики причин патологічних виділень у жінок.
Прагнете навчатися і розвиватися разом з нами? Залишайте заявку на сайті https://www.csdlab.ua/spivpracya-z-nami/likari