Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Кому та коли призначають НІПТ Panorama

25.10.2022
Кому та коли призначають НІПТ Panorama

В першому триместрі вагітності кожній майбутній матусі показаний розрахунок індивідуального ризику хромосомних синдромів у плода, адже головна особливість цих синдромів - народження дітей з патологіями у абсолютно здорових батьків, які раніше не мали таких випадків в родині. За результатом розрахунку ризик визначають як низький, середній та високий.

Вагітні низького ризику зазвичай не потребують додаткових досліджень, але текст Panorama є більш ефективним для синдрому Дауна, ніж найточніший скринінг на основі УЗД та показників крові вагітної.

Вагітним середнього ризику рекомендують неінвазивне пренатальне тестування, оскільки в цій групі є певна частина випадків з синдромом Дауна, які з різних причин не увійшли до групи високого ризику.

Для вагітних високого ризику хромосомних синдромів рекомендують консультацію генетика та визначення хромосомного набору плода. 

Ексклюзивно в Медичній лабораторії CSD для усіх вагітних з 9 тижня доступна консультація генетика та неінвазивний тест Panorama.

Для замовлення просто залиште заявку на нашому сайті https://bit.ly/3oWVX9H та будьте впевнені у здоров’ї свого малюка разом з CSD.

Останні новини
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-
здати аналізи в Запоріжжі, медична лабораторія CSD LAB
12 червня 2024
Розширюємо мережу у Запоріжжі
Раді повідомити, що CSD LAB відкрила новий партнерський лабораторний офіс