Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Коли краще проводити обстеження на алергію

19.01.2023
Коли краще проводити обстеження на алергію CSDLab

Дуже часто можна почути, що для алергологічних обстежень треба обрати влучний час. Правда це чи міф? Давайте розбиратись разом!

Дійсно, для деяких обстежень при алергії існують часові обмеження. Наприклад, є аналізи які слід здавати під час загострення, щоб підтвердити наявність алергічного процесу та оцінити його важкість.

Так, під час загострення лікарі-алергологи можуть призначати:

  • загальний аналіз крові розгорнутий (для оцінки еозинофілів та базофілів),
  • риноцитограму (при алергічних ринітах),
  • рівень еозинофільного катіонного білка або рівень триптази (при підозрі на медикаментозну алергію в перші години від реакції).

Є проби, які навпаки, не слід проводити під час загострень. Шкірні прік-тести з алергенами, які є провокаційними і проводяться лише поза загостренням. Але є універсальні тести, які проводяться в будь-який час.

В CSD LAB ми проводимо надсучасний алерготест ALEX2.

Це мультикомпонентний тест, який дозволяє визначити рівні загального IgE і специфічних IgE до 295 алергенів для діагностування алергії серед яких: пилок трави, дерев та бур’янів, продукти харчування, домашні тварини тощо.

Він не є провокаційним, адже поєднання сироватки крові пацієнта та антигенів буде проходити вже в лабораторії (поза організмом людини), а також тест не має обмежень щодо прийому антигістамінних препаратів та гормонів. А це означає, що навіть під час загострення на фоні симптоматичного лікування можна визначити причинний алерген.

Ознайомтеся з детальним переліком алергенів та замовляйте онлайн ALEX2 – алерготест , щоб потурбуватися про майбутнє без алергії.

Якщо залишились запитання, ви можете написати нам в чат або зателефонувати в цілодобовий контакт-центр за номером 0 800 33 00 75

Останні новини
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-
здати аналізи в Запоріжжі, медична лабораторія CSD LAB
12 червня 2024
Розширюємо мережу у Запоріжжі
Раді повідомити, що CSD LAB відкрила новий партнерський лабораторний офіс