Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Гнатишаківські читання 2023

16.10.2023
Гнатишаківські читання 2023

В CSD LAB роблять все можливе, щоб українці отримували точну діагностику та лікування. Тому наші експерти радо діляться своїм досвідом з колегами лікарями, аби якісно визначати діагнози та призначати ефективну терапію!

Нещодавно у Львові пройшла щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Гнатишаківські читання 2023». Ця подія була присвячена сучасним методам діагностики та лікування раку шлунка та підшлункової залози.

Медичний директор СSD LAB – Оксана Сулаєва, представила доповідь, у якій розкрила питання еволюції молекулярних змін при раку підшлункової залози, скринінгу та використання предиктивних біомаркерів з метою поліпшення менеджменту пацієнтів та персоналізованого підходу у призначенні терапії.

Лікар-патолог групи патології органів шлунково-кишкового тракту та панкретобіліарної системи CSD LAB – Ярослав Домбровський, у своїй доповіді зосередив увагу на останніх інноваціях в патогістологічній діагностиці, детально показав у своїй презентації приклади класифікації та біомаркерів, які рекомендовані для прогнозування перебігу раку шлунка.

Доповіді наших спеціалістів доступні у відкритому доступі! Ви можете переглянути виступи на записі конференції за посиланням

CSD LAB – творимо майбутнє лабораторної діагностики України!

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!