Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

HLA - типування: оцінка сумісності донора та реципієнта

12.06.2020

Медична лабораторія CSD з 2018 року проводить HLA-типування, яке є невід'ємною складовою для оцінки сумісності донора та реципієнта.

Людські лейкоцитарні антигени (HLA, Human Leukocyte Antigens), або система тканинної сумісності людини (MHC) – є головною системою поверхневих антигенів, відповідальних за розпізнавання чужорідних об'єктів.
Ця група має 10 основних локусів, кожен з яких представлений десятками груп алелей. В ідеалі донор має збігатися з реципієнтом по алелям всіх 10-ти локусів.
При пересадці солідних органів (наприклад, нирка, печінка, серце) використовується HLA-типування методом SSP (sequence-specific primer), яке проводиться в лабораторії CSD методом Real-time PCR. Даний метод дозволяє забезпечити оптимальну точність типування для визначення сумісності донора та реципієнта при пересадці органів.
https://www.csdlab.ua/…/hla-tipuvannya-i-v-s-ta-ii-drb1-dqb…

В медичній лабораторії CSD використовуються готові набори реактивів для HLA-типування, які зареєстровані для використання в діагностичних цілях на території Європи (CE IVD).

Наші молекулярні біологи, які виконують дослідження та інтерпретують його результати, пройшли тренінг у європейських фахівців.

Останні новини
7 травня 2021
8 травня - Всесвітній день боротьби з раком яєчників
Щорічно більш ніж  300 000 жінок у світі чують від лікаря: «У вас рак яєчників».... 
7 травня 2021
Травень - місяць обізнаності про рак шкіри
Нарешті ми дочекалися травневого тепла та сонечка.
6 травня 2021
Відкриття трьох нових лабораторних офісів CSD
Добре, коли улюблена лабораторія стає ще ближчою!