![GyneDate 9: актуальні питання діагностики та профілактики гінекологічних захворювань](/sites/default/files/styles/570x/public/2023-11/dsc08760-115.jpg?itok=pSv8s_oD)
Олеся Даньчак, менеджер з розвитку продуктів медичної лабораторії CSD LAB, розповіла про те, що синдром патологічних виділень є одним із найпоширеніших гінекологічних захворювань. Він може бути викликаний різними причинами, тому важливо провести комплексне обстеження, щоб встановити правильний діагноз і призначити адекватне лікування.
Експерт розкрила у своїй доповіді сучасні методи діагностики синдрому патологічних виділень, які дозволяють отримати точну інформацію про стан здоров'я жінки, та також розповіла про міжнародні рекомендації щодо використання цих методів у практичній роботі.
Павліна Боцюн, завідувачка відділу цитоморфології CSD LAB, зупинилась на питаннях цитологічного скринінгу раку шийки матки, розповіла про фактори, які можуть призвести до хибнопозитивних і хибнонегативних результатів цитологічного дослідження та можливості підвищення ефективності цитологічного скринінгу.
Прагнете розвиватись разом з нами?
Залишайте заявку на сайті.