Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

GyneDate 9: актуальні питання діагностики та профілактики гінекологічних захворювань

15.11.2023

Наприкінці жовтня в Дніпрі відбувся вже дев'ятий захід для акушер-гінекологів “GyneDate”. Цього разу увага була прикута до двох важливих тем: комплексного підходу в діагностиці жінок з синдромом патологічних виділень та підводних каменів цитологічного скринінгу.

GyneDate 9: актуальні питання діагностики та профілактики гінекологічних захворювань

Олеся Даньчак, менеджер з розвитку продуктів медичної лабораторії CSD LAB, розповіла про те, що синдром патологічних виділень є одним із найпоширеніших гінекологічних захворювань. Він може бути викликаний різними причинами, тому важливо провести комплексне обстеження, щоб встановити правильний діагноз і призначити адекватне лікування.

Експерт розкрила у своїй доповіді сучасні методи діагностики синдрому патологічних виділень, які дозволяють отримати точну інформацію про стан здоров'я жінки, та також розповіла про міжнародні рекомендації щодо використання цих методів у практичній роботі.

Павліна Боцюн, завідувачка відділу цитоморфології CSD LAB, зупинилась на питаннях цитологічного скринінгу раку шийки матки, розповіла про фактори, які можуть призвести до хибнопозитивних і хибнонегативних результатів цитологічного дослідження та можливості підвищення ефективності цитологічного скринінгу.

Прагнете розвиватись разом з нами?
Залишайте заявку на сайті. 
 

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!