Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Гарна ідея: пройти тест і дізнатися про ризик розвитку спадкового раку

09.06.2020
Гарна ідея: пройти тест і дізнатися про ризик розвитку спадкового раку

Розвиток раку пов'язують з мутаціями в певних генах. Як виявилося, ряд таких генетичних порушень може передаватися у спадок. Від 10% до 15% успадкованих форм раку і у чоловіків, і у жінок викликані мутаціями, які передаються від попередніх поколінь. Наприклад, у носіїв мутації в гені BRCA1 підвищена ймовірність розвитку раку молочної залози. Крім злоякісних новоутворень молочної залози і яєчників до спадкових варіантів раку відносяться також пухлини шлунка, кишківника, простати та інші. Якщо серед членів вашої сім'ї був діагностований рак, чи означає це, що ви є носієм небезпечної мутації? На жаль, генетичні порушення не видно при клінічному огляді або інструментальному обстеженні. Як же оцінити свій персональний ризик розвитку раку?

Для тих, хто хоче знати свої ризики та вчасно попередити захворювання, був розроблений тест «30-генна панель»

Як це працює?
В основі тесту лежить генетичне дослідження, спрямоване на виявлення мутацій в генах, що визначають потенційний ризик розвитку основних типів спадкового раку у чоловіків і жінок, включаючи рак молочної залози, яєчників, підшлункової та передміхурової залоз, шлунка, сечового міхура, колоректального раку і меланоми.

Генетичний аналіз проводиться з використанням новітньої технології секвенування наступного покоління (NGS), завдяки чому точність тесту і його клінічна достовірність становить 99,9%.

Тест передбачає комплексний аналіз 30 генів, мутації в яких обумовлюють основні види спадкового раку, в тому числі гени ВRCA1 й BRCA2. Деякі вважають, що тестування на окремі мутації в генах ВRCA1 / 2 досить для оцінки ризику розвитку спадкового раку молочної залози і яєчників. Однак виявилося, що 48% даних видів раку пов'язані з мутаціями в інших генах, і тільки комплексний мультигенний тест дасть вам точну інформацію про ваш ризик.

Крім того, дослідження дозволяє визначити ряд спадкових синдромів: наприклад, синдром Коудена, сімейний аденоматозний поліпоз, спадковий рак молочної залози і яєчників, спадковий дифузний рак шлунка, спадковий змішаний поліпозний синдром і багато інших.

Як пройти тест і де це можна зробити?
Здати тест дуже просто: у вас візьмуть зразок слини або крові, за яким визначать наявність або відсутність мутації, а також те, наскільки сильно вона може вплинути на ризик виникнення пухлини.

Чому так важливо пройти тест?
"Попереджений значить озброєний". Тест «30-генна панель» допоможе оцінити ризики, вибрати правильну стратегію лікування або профілактики розвитку онкологічного захворювання у вас і ваших близьких.

Пройти тест: https://cutt.ly/wy1uj9R

Джерело: https://cutt.ly/jy1uge7

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-