Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Блекаут здорової людини: 5 правил гарного самопочуття

21.12.2022
Блекаут здорової людини: 5 правил гарного самопочуття

Скорочення світлового дня в осінньо-зимовий період завжди позначалось на нашому самопочутті. А відстуність електроенергії та блекаути стали додатковим стресом для організму. Дефіцит світла погіршує настрій, підвищує втому та тримає усіх в постійній напрузі. Відповідно, знижується імунітет та загострюються хронічні захворювання.

Що ж робити, щоб підтримувати власне здоров'я?

1.Дотримуватися режиму дня

Варто налаштувати свій біологічний годинник. Лягати спати та прокидатися в один і той самий час. Завдяки цьому можна нормалізувати рівень гормону мелатоніну. Він важливий для роботи імунної системи та вуглеводного обміну.

2.Збалансоване харчування 

Намагайтеся збагатити свій раціон овочами, фруктами та корисними жирами. Організм повинен отримувати з їжі енергію та корисні речовини. По можливості - не забувайте про гарячу їжу. Вона також допоможе зігрітися. 

3. Фізичні навантаження

Серотонін - гормон щастя, виробляється при заняттях спортом та фізичних навантаженнях. Тож якщо без світла не працює ліфт, підйом на 10 поверх пішки допоможе уникнути депресії! А прогулянки на вулиці обов'язково зміцнять імунітет. Тільки не забувайте вдягатися тепліше.

4. Вітаміни

Додаткова підтримка організму - прийом вітамінів.Наприклад: риб'ячий жир  покращує обмінні процеси в головному мозку, вітамін D3 підтримує імунітет та допомагає запобігти інфекційним захворюванням, в тому числі ГРВІ та грипу. Але не забувайте, що вітаміни та їх дозування потрібно обирати лише порадившись з вашим сімейним лікарем на основі результатів аналізів в CSD https://www.csdlab.ua/analyzes 

5. І найголовніше! Додавайте в своє життя приємні емоції. Прикрасьте будинок, надягайте яскраві речі та зустрічайтесь з друзями. Зберігайте оптимізм, адеже дуже скоро весна та Перемога!

Останні новини
Блекаут здорової людини: 5 правил гарного самопочуття — Фото 1
27 лютого 2024
Новий лабораторний офіс CSD LAB у Кременчуці
Здоров’я завжди під контролем, якщо улюблена лабораторія поруч.
Бориспіль здати аналізи
26 лютого 2024
Вітаємо новий партнерський лабораторний офіс у Борисполі
Відкриваємо нову точку здоров'я на карті України.
Блекаут здорової людини: 5 правил гарного самопочуття — Фото 2
23 лютого 2024
Медична лабораторія CSD LAB безоплатно проводить дослідження експресії біомаркеру PD-L1 при тричі-негативному раку молочної залози
Ми хочемо поділитися з вами новиною, яка, безперечно, змінить життя багатьох людей.