Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Більше тисячі видів аналізів і майже 30 франчайзингових лабораторій за рік: досвід медичної лабораторії CSD

30.12.2020

Медична лабораторія CSD – одна з найбільших патоморфологічних лабораторій у Східній Європі (лабораторії, що досліджують патологічні процеси та зміни, які виникають у клітинах і тканинах і призводять до розвитку складних, у тому числі онкологічних захворювань. – Прим. ред.).

Як CSD збільшила кількість аналізів? Чому вирішили розвивати мережу лабораторій? Хто і як може відкрити лабораторний офіс CSD за франшизою? І врешті, як вдається видавати результат тесту на COVID-19 за шість годин? Про це та підсумки 2020 року в партнерському матеріалі розповідає генеральний директор CSD Олександр Дудін.

У кожної людини свої цінності: щаслива родина, кар’єра, подорожі тощо. Однак найважливіша з них – здоров’я.  Навіть проста застуда змушує нас змінювати звичний розпорядок і дотримуватись рекомендацій лікаря, аби якнайшвидше подолати недуг. А якщо хвороба може загрожувати життю, усі інші турботи відходять на задній план. І тоді найважливішим для людини стає точна діагностика, правильний діагноз та ефективна терапія.

В Україні питання якісної медицини вже десятки років залишається болючим. Ринок розвивається, а разом з ним зростає попит на якісну медицину. Саме тому особливої популярності набувають приватні медичні клініки та лабораторії.

Ми збільшили кількість аналізів – тепер у переліку послуг їх більше ніж тисяча

Наша лабораторія працює на ринку вже понад 10 років. Ми починали з  патоморфологічних досліджень: підтверджували або спростовували діагноз «злоякісна пухлина». Це досить серйозні і складні дослідження, для них потрібне якісне обладнання та висока експертиза лікарів.

Для багатьох CSD досі асоціюється з діагностикою онкологічних захворювань. Проте цього року ми почали проводити загальноклінічні аналізи: тепер у переліку лабораторних послуг CSD більш ніж 1300 видів аналізів і досліджень різної складності – від загального аналізу крові до визначення гістологічного типу онкологічної пухлини та її молекулярного профілювання.

Відтепер ми повноцінний лабораторний комплекс, де можна всебічно оцінити свій стан здоров’я. Зараз CSD об’єднує патологоанатомічне відділення, лабораторію цитоморфології, відділення клінічної патології, відділ онкогематології, лабораторію мікробіології та молекулярно-генетичний центр.

Розпочали цього року франчайзингову програму – до відкриття готуються майже 30 лабораторних офісів

Ми успішно співпрацюємо з понад 1200 державними і приватними медичними клініками по всій країні, і наразі розширюємо власну мережу лабораторних офісів, щоб зробити якісну діагностику доступною для кожного українця.

І наш головний інструмент у цьому –  франчайзингова програма.

Її розробили таким чином, щоб лабораторний офіс міг відкрити кожен, хто готовий розвиватися в напрямі лабораторної діагностики, інвестувати кошти і слідувати високим стандартам якості CSD.

У межах підтримки та розвитку франчайзі ми допомагаємо не лише на етапі підготовки до відкриття, а й під час роботи. Зокрема, усі  дослідження проводяться на базі головного лабораторного офісу CSD в Києві на вулиці Жмеринській, 22Б. Це сучасний діагностичний центр, який об’єднує всі лабораторні відділи в одному місці. Також ми надаємо нашим партнерам маркетингову, інформаційну та сервісну підтримку.

У нас є сучасне діагностичне обладнання та працюють відверто найкращі фахівці, які постійно розвиваються та удосконалюють наші послуги та їх якість. В CSD, наприклад,  можна на молекулярному рівні дослідити генетичні зміни у пухлинах чи оцінити чутливість або резистентність до терапії. Це – основа персоналізованої медицини.

Лабораторія CSD – лідер у проведенні цитологічного цервікального скринінгу (дозволяє виявити рак шийки матки на ранній стадії), діагностиці раку молочної залози та визначенні його молекулярних підтипів. Крім того, наші лікарі консультують у сфері патоморфологічної діагностики за вузькоспеціалізованими напрямками.

Франчайзингову програму  ми запустили у липні цього року, й вже підписали договори з 11 франчайзі, які готують до відкриття майже 30 лабораторних офісів у Києві, Ірпені, Бучі, Мелітополі, Маріуполі, Львові та Запоріжжі.

Наш перший франчайзинговий лабораторний офіс запрацював в Ірпені ще в листопаді цього року, а його показники ефективності вже в рази перевищили заплановані. 

Почали тестувати на коронавірус, аналіз можна здати навіть вдома

Вчасна діагностика, зокрема ПЛР-тести на коронавірус, зараз як ніколи актуальні та важливі – завдяки їм можна своєчасно визначити, чи заразна людина і чи наражає вона на небезпеку інших.

Ми майже одразу включилися в цей напрямок та почали проводити дослідження ще у квітні. Ми розуміли важливість точної діагностики, тому дуже ретельно готувалися: обирали якісні реактиви від перевірених виробників та організовували роботу молекулярного відділу. Зупинились на тест-системах від італійської компанії Diatech Pharmacogenetics та південнокорейської компанії Seegene. Вони дозволяють з точністю близько 90% визначити, чи є РНК коронавірусу в організмі людини в найкоротший термін. Навіть якщо в пробі всього одна молекула геному вірусу – тест його покаже.

Крім розвитку франчайзингової мережі ми плануємо відкрити й власні лабофіси. Нещодавно новий лабораторний офіс CSD запрацював на Оболоні (пр-т Героїв Сталінграда, 24), оновлений лабораторний офіс CSD відкрився на Васильківській, 45 та в аеропорту «Бориспіль». В останньому проводять лише ПЛР-тест на COVID-19. Клієнти  отримують результат вже за 6 годин (молекулярний відділ СSD працює цілодобово).

Розуміючи обережність пацієнтів, ми запровадити також послугу «мобільна медсестра» у 23 найбільших містах України. З нею можна здати  ПЛР-тест на COVID-19 не виходячи з дому.

Цінуємо наших клієнтів та дотримуємося нашого головного принципу – точність заради життя

Команда CSD завжди  керується принципами професіоналізму, інноваційності та безпеки. Задля дотримання цих принципів та високих стандартів ми ефективно організовуємо усі виробничі процеси, постійного оновлюємо лабораторне обладнання та розширюємо і розвиваємо нашу команду.

CSD зараз – це команда з понад 500 співробітників, яких об’єднує один девіз та головний принцип роботи: «Точність заради життя». І ми прагнемо, щоб наших однодумців, які готові розвивати сучасну та якісну лабораторну діагностику в Україні, ставало дедалі більше.

Останні новини
27 вересня 2022
Генетичні рішення для персоналізованої онкології: MyGene, MyAction та MyControl
27 вересня 2022
Випадок місяця: Муцинозна цистаденокарцинома
27 вересня 2022
Здоров'я під контролем: Що потрібно знати про ВПЛ