Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Безкоштовне дослідження: Біомаркер PD-L1 при недрібноклітинному раку легень

07.10.2022
Безкоштовне дослідження: Біомаркер PD-L1 при недрібноклітинному раку легень

Дослідження експресії біомаркеру PD-L1 при недрібноклітинному раку легень на гістологічному матеріалі в Медичній лабораторії CSD безкоштовно.

Що таке PD-L1?

PD-L1 - це ліганд до рецептору PD-1, що присутній на поверхні клітин пухлини. На поверхні імунокомпетентних клітин (Т-лімфоцитів) є білок PD-1. При зв’язку ліганду з рецептором останній блокує активність Т-лімфоциту, що робить пухлинні клітини «невидимими» для імунної системи, а сама пухлина продовжує свій ріст.

Що таке імунотерапія?

Імунотерапія – це окремий вид лікування, зокрема онкологічних хвороб, що дозволяє власній імунній системі організму розпізнавати і знищувати пухлинні клітини за допомогою спеціальних препаратів.

Одним з механізмів дії імунопрепаратів є механізм блокування шляху PD-1 - PD-L1, що дає змогу пацієнтам з великою кількістю ліганду PD-L1 зробити ракові клітини «помітними» для власних імунних клітин та стримати пухлинний ріст.

Що дає визначення PD-L1?

Оцінка рівня експресії білку PD-L1 є потенційним біомаркером щодо відбору пацієнтів, котрі  можуть отримати користь від  імунотерапії, та допомагає лікарю-онкологу визначити найдієвіші методи лікування пацієнта.

Як отримати безкоштовне дослідження?

Для того, щоб отримати безкоштовне PD-L1-тестування https://bit.ly/3EkiRRa в Медичній лабораторії CSD,  пацієнту необхідно звернутись до будь-якого лабораторного офісу CSD та просто надати направлення від онколога на це дослідження.  

Отримайте детальну консультацію в нашому цілодобовому контакт-центрі 0 800 33 00 75.

 

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-