Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Повний спектр досліджень в патоморфології

Лабораторія патоморфології у цифрах
>
130000

Патогістологічних досліджень на рік

>
10000

Консультативних досліджень на рік

>
20

Лікарів патологів у нашому штаті

Патоморфологічна лабораторія CSD

Для медичної лабораторії CSD першочерговим є точний та вичерпний морфологічний діагноз, тому у питанні підготовки фахівців для нас не може бути компромісів.
Для досягнення найбільшої ефективності в роботі наших спеціалістів, ми запровадили окремі спеціальності для всіх лікарів-патологів. Кожен лікар, разом із загальною патологією людини, здобуває поглибленні знання та навички в окремих вузьких сферах, як то гінекологічна, урологічна патологія, нефропатологія, патологія органів шлунково-кишкового тракту, гематопатологія тощо. 
Такий підхід дав змогу створити цілі групи спеціалістів, які досконало володіють навичками морфологічної діагностики всіх можливих патологій.
Разом з цим, на базі нашої лабораторії проходять профільне навчання лікарі-інтерни та існує спеціальна інтенсивна програма підготовки починаючих спеціалістів-патологів.
Всі штатні лікарі-патологи регулярно беруть участь у спеціалізованих курсах з різних напрямків патології, медичних конференціях, стажуваннях та спеціалізованих програмах з практичної роботи в найкращіх закладах країн Європи та США.

Вузька спеціалізація
Процес дослідження
01
Реєстрація матеріалу

Реєстрація матеріалу в медичній програмі. Присвоєння унікального QR-коду та номеру

02
Процедура розбору

Матеріал передається на станцію патологів та проходить процедуру розбору згідно міжнародних протоколів лікарем-патологом

03
Парафіновий блок

Проводка та заливка матеріалу парафіном, виготовлення парафінового блоку

04
Зрізання матеріалу

Зрізання матеріалу з парафінового блоку на мікротомі та виготовлення скелець

05
Фарбування скелець

Фарбування скелець, включаючи спеціальні методи забарвлення

06
Заключення