Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Лабораторія цитоморфології

Лабораторія цитоморфології у цифрах
>
10000

Цитологічних досліджень на місяць

7

Лікарів цитологів

Цитологічний відділ CSD

почав свою роботу в 2011 році. Основною ідеєю створення було бажання надати якісні, сучасні цитологічний дослідження лікарям різного профілю. 
Левову частку всіх досліджень відділу складає цервікальний скринінг. З моменту започаткування відділу, цитологічний скринінг базується виключно на ПАП-тесті, без модифікацій та підмін понять якісного дослідження. Ми стали піонерами впровадження рідинної цитологів в Україні. З грудня 2013 року ми працюємо з технологією CellPrep Biodyne. На сьогодні це вже два апарати для виготовлення якісних цитологічний препаратів для цервікального скринінгу та діагностики уротеліальних неоплазій. Якісне фарбування препаратів за методикою Папаніколау проводиться в автоматичному режимі завдяки автостейнеру.
На сьогодні у відділі працює 7 лікарів-цитологів, які мають досвід роботи в цитології більше 15-20 років. 5 лікарів з вищою категорією, 3  мають додаткову спеціалізацію з патологічної анатомії, один кандидат медичних наук. Лікарі вдосконалюють свою майстерність не лише на робочому місці  але і співпрацюючи з лікарями  передових лабораторій Європи, такими як Biopticka, де проходять періодично стажування. Досвід наших лікарів - цитологів дозволяє досліджувати в наших умовах будь-який цитологічний матеріал.
 

Вузька спеціалізація
Процес дослідження
01
Реєстрація матеріалу

Реєстрація матеріалу в медичній програмі. Присвоєння унікального QR-коду та номеру

02
Фарбування скелець

Фарбування скелець, включаючи спеціальні методи забарвлення

03
Заключення