Команда CSD LAB взяла участь у конференції MOVEMBER-2025
26.11.2025
Фахівці лабораторії представили на події інновації в діагностиці раку простати.

14–15 листопада у Києві відбулася науково-практична конференція «MOVEMBER-2025: інновації в діагностиці та лікуванні раку простати і захворювань сечовидільної системи». На заході команда CSD LAB розповіла про сучасні молекулярно-генетичні рішення для діагностики чоловічої онкології.
Із доповіддю виступив Денис Казаков, генетик CSD LAB. Він відкрив секцію «Рак передміхурової залози: можливості в радикальному лікуванні локалізованих форм» презентацією «Молекулярно-генетичне тестування в онкоурології: сучасність та перспективи». У виступі генетик окреслив сучасні парадигми молекулярного тестування при раку передміхурової залози.
Також наші фахівці ознайомили медичну спільноту з молекулярно-генетичними методами дослідження, які сьогодні доступні в CSD LAB і є ключовими для своєчасної діагностики та персоналізації лікування, а саме:
- спадковими генетичними тестами, що дозволяють оцінити ризик розвитку онкології, зокрема раку простати;
- молекулярно-генетичними дослідженнями пухлин, які допомагають виявити клінічно значущі мутації й сформувати індивідуальну тактику лікування.
Ми активно впроваджуємо ці рішення у практику лікарів, щоб сприяти підвищенню ефективності діагностики й лікування пацієнтів із онкоурологічними захворюваннями.
CSD LAB продовжує поширювати діагностичні методи, спрямовані на розвиток доказової онкології в Україні, та впроваджує технології, що дають лікарям більше інструментів для точного діагностування та ефективного лікування.
Последние новости


