Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2  
ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ

Безоплатне тестування генів BRCA1/2 для пацієнтів з раком грудної залози

Безоплатне тестування генів BRCA1/2 для пацієнтів з раком грудної залози

Ми намагаємося зробити все можливе для того, щоб персоналізований підхід до ведення онкологічних пацієнтів в Україні став реальністю. 
В основі персоналізації лікування пацієнтів хворих на рак лежить проведення молекулярно-генетичного тестування, адже кожна пухлина унікальна та містить індивідуальний набір генетичних порушень, що визначає її агресивність та відповідь на терапію.

При цьому оптимальним методом тестування сьогодні визнано NGS (секвенування наступного покоління), адже саме цей метод дослідження дозволяє отримати цілісну картину щодо молекулярного профілю пухлини, виявляючи множинні генетичні зміни та інші структурні перебудови із високою точністю. 
Але, нажаль, висока вартість молекулярно-генетичних тестів NGS, особливо під час війни, досить суттєво обмежує доступність цих послуг для пацієнтів, які їх потребують.

Спільними зусиллями, завдяки підтримці наших партнерів ми робимо доступним  BRCA ½ тестування методом NGS на безоплатній основі для пацієнтів з раком грудної залози.
В рамках проєкту пацієнтки з раком грудної залози мають можливість безоплатно пройти тестування на BRCA-мутації методом NGS для визначення тактики подальшого лікування.

Послуга, що надається в межах проєкту (MyGene BRCA1/2 (NGS, скринінг спадкових мутацій, кров, Illumina)). Для участі у проєкті пацієнту необхідно надати відповідні документи* для підтвердження свого діагнозу та пройти верифікацію в Медичній лабораторії CSD LAB.

ДНК код

Відповідно до міжнародних протоколів – Американської Національної онкологічної мережі (National Comprehensive Cancer Network – NCCN) та Європейського товариства з медичної онкології (European Society for Medical Oncology – ESMO), для визначення персоніфікованої стратегії подальшого лікування пацієнтів з РГЗ, тестування на наявність BRCA-мутації рекомендовано проводити ще на етапі встановлення діагнозу, адже саме інформація про наявність мутацій BRCA1/2 допомагає визначити групу пацієнтів, чутливих до таргетної терапії, обрати відповідну схему хіміотерапії (з додаванням препаратів платини або без), а також персоніфіковано підійти до питання вибору обсягу хірургічного лікування (органозберігаюча операція або мастектомія), що також безпосередньо може залежати від BRCA-статусу.

Тестування на наявність BRCA-мутацій в першу чергу рекомендовано проводити молодим жінкам молодше 50 років, жінкам які мають (мали) друге онкологічне захворювання, та/або у яких в родині спостерігалися випадки РГЗ або раку яєчників; а також всім пацієнтам, які мають тричі негативний підтип РГЗ.

Критерії включення пацієнтів до проєкту:

Основні критерії:

  • Гістологічно підтверджений інвазивний HER-2 негативний рак грудної/молочної залози та 
  • I-III стадія захворювання (відсутні віддалені метастази або рецидив захворювання) та
  • Не більше року з дати встановлення діагнозу рак грудної/молочної залози  

Додаткові критерії:

  • Тричі-негативний рак грудної/молочної залози будь-якого віку або
  • Гормон-рецептор позитивний HER2 негативний РМЗ і вік пацієнтки ≤50 років або
  • Мультицентричний (більше 1 пухлини) рак грудної/молочної залози або
  • Рак яєчників в анамнезі або
  • Рак грудної залози у чоловіків

Заповніть АНКЕТУ нижче, та дізнайтеся чи ви підходите до критеріїв включення до проекту. Надані медичні документи*, що верифікують клінічний діагноз та підтверджують інформацію, надану в АНКЕТІ(виписний епікриз, патогістологічне заключення з результатами імуногістохімічного дослідження, тощо) для проходження верифікації консиліумом Медичної лабораторії CSD LAB.

Як взяти участь у проєкті “BRCA1/2 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ?”

Якщо Вам для визначення тактики лікування рекомендовано пройти тестування на наявність мутацій в генах BRCA1/2 і Ви хочете це зробити у рамках проєкту на безоплатній основі, заповніть, будь ласка, форму та внесіть всі необхідні дані в АНКЕТУ та дізнайтеся чи ви підходите до критеріїв включення до проекту.

Лікар яка перевіряє анкети
Дайте відповіді на питання для участі в проєкті

Стадія захворювання

Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, вам потрібно уточнити вашу стадію захворювання у лікаря
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Людина яка заповнює паперову анкету
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ — Фото 1

* - перелік Документів не є вичерпним. Медичний Консиліум CSD LAB може запросити додаткову медичну документацію для верифікації пацієнта та включення його до проєкту.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОЄКТУ «БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ»

Акційні пропозиції
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ — Фото 2
«Здоров’я щодня» знижка 20% на найпопулярніші аналізи в будні

Ознайомтесь з переліком аналізів, на які розповсюджується знижка.

До кінця акції залишилось:
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ — Фото 3
Знижка 20 % для пенсіонерів щовівторка та щочетверга

“Аби всі були живі та здорові” – ця приказка наших бабусь і дідусів зараз стала такою зрозумілою і близькою кожному з нас.

До кінця акції залишилось:
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ — Фото 4
Замовляй точні дослідження зі знижкою до 10% онлайн. Швидко, зручно, безпечно.

Період дії: безстроково.

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ — Фото 5
Об'єднуємо зусилля для здоров'я нації

Ознайомтесь з переліком досліджень, на які надається знижка 3% та 10%.

 

 

1. ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ:

До кінця акції залишилось: