КоронаСам - домашній тест на Covid-19

Відтепер ви можете здати біоматеріал для дослідження на коронавірус (Covid-19) в Медичній лабораторії CSD за допомогою самостійного тесту КоронаСАМ.

КоронаСАМ

Проста та безболісна процедура взяття мазка для дослідження, яка за умови її правильного проведення згідно з інструкцією дозволяє отримати біоматеріал для лабораторного тестування самостійно, без контактування з медичним працівником.
Біоматеріал, що досліджується - це мазок із зіву (горла) та з носоглотки (носа).

  • Дослідження виконується в лабораторії методом полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу. Цей метод дозволяє визначити генетичний матеріал вірусу SARS-CoV-2.
  • Комплект набору витратних матеріалів для самостійного забору біоматеріалу ви можете придбати в будь-якому лабораторному офісі та пункті прийому матеріалу CSD по всій Україні. Ви можете зробити попереднє замовлення КоронаСАМ на сайті.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Які симптоми коронавірусу?

Частіше за все Covid-19 проходить з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції (температура, кашель, ломота в тілі), може спостерігатися втрата нюху та смаку, поява задишки, проте - у більшості інфікованих це захворювання може протікати без симптомів.

?

В межах дотримання протиепідемічних обмежень, з метою уникнення зайвих контактів та дотримання соціальної дистанції, Медична лабораторія CSD розмежовує графік прийому біоматеріалу на Covid-19 з іншими дослідженнями, а також пропонує безконтактний текст КоронаСАМ.

?

Пам’ятайте, що люди усіх вікових груп можуть заразитися коронавірусом, але є такі, які мають ризик більш тяжкого перебігу хвороби, а саме: особи старше 65 років та ті, що мають хронічні захворювання. Тож своєчасна діагностика – це запорука вчасного початку лікування та швидкого одужання.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Потрібно придбати послугу КоронаСАМ з комплектом витратних матеріалів для самостійного забору біоматеріалу в будь-якому лабораторному офісі або пункті прийому матеріалу CSD (перелік адрес, де можна придбати КоронаСАМ).
Код вашого замовлення надійде на електронну пошту та телефон.
Відкрийте пакет та ознайомтесь з інструкцією або подивіться відео інструкцію.
Проведіть процедуру самостійного забору біоматеріалу.
Підготовлений біоматеріал з направленням та інфозгодою ви можете здати в будь-якому лабораторному офісі чи пункті прийому матеріалу CSD (подвитися карту).
Ви також можете скористатися послугою «Мобільна медсестра», щоб отримати набір для самостійного забору біоматеріалу КоронаСАМ та передати біоматеріал на дослідження до лабораторії.
Зверніть увагу, що для ПЛР-тесту на Covid-19 потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу.

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ДЛЯ ЗАБОРУ МАТЕРІАЛУ:


 

Перед самозабором біоматеріалу не рекомендується

вживати їжу, пити рідину, чистити зуби, полоскати рот/горло, закапувати краплі в ніс, застосовувати спреї, промивати ніс, жувати  гумку та палити. За наявності рясних виділень, рекомендовано звільнити ніс від слизу.

Обмеження!

Використовувати набори для самозабору біологічного матеріалу дозволено тільки повнолітнім особам.

Результати тесту будуть готові протягом 24 годин після надходження біоматеріалу в лабораторію.