Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню
Дізнайся про свій ризик виникнення спадкового раку

30-генна панель – високоякісне генетичне дослідження потенційного ризику розвитку основних типів спадкового раку у чоловіків і жінок, клінічна достовірність якого складає 99,9%.

Тест включає комплексний аналіз 30-генів, у тому числі ВRCA1 і BRCA2, пов’язаних з основними видами спадкового раку. Генетична панель даного тесту ретельно підібрана і містить перелік генетичних мутацій, для яких характерне підвищення ризику виникнення спадкової форми найпоширеніших типів раку, таких як:

  • молочної залози;
  • яєчників;
  • підшлункової залози;
  • передміхурової залози;
  • шлунку;
  • сечового міхура;
  • колоректального раку;
  • меланоми.
     

Дослідження також дозволяє виявити ряд синдромів: Синдром Коудена, сімейний аденоматозний поліпоз, синдром диспластичних невусів, спадковий рак молочної залози і яєчників, спадковий дифузний рак шлунку, спадковий змішаний поліпозний синдром, ювенільний поліпозний синдром, синдром Лі-Фраумені, синдром Лінча, MUTYH-асоційований поліпоз, синдром Пейнца-Єгерса.

Чому так важливо пройти тестування

10-15% різних форм раку, що виникають у чоловіків і жінок, викликані спадковими генетичними мутаціями. Спадковий рак викликається мутаціями в генах, які передаються у спадок. «Сімейні» випадки одного типу раку можна спостерігати у декількох членів сім’ї одного або декількох поколінь, причому останнім часом у віці набагато молодшому, ніж середній.

Решта 70-80% випадків виникнення раку – це спорадичний рак – набута форма онкології, яка може розвинутися в результаті виникнення спонтанних мутацій, що накопичилися у людини протягом життя. Основними факторами, що впливають на їх появу, є вік, спосіб життя, стан навколишнього середовища тощо.

Простий і доступний забір генетичного матеріалу (зразка слини) в результаті дослідження зможе надати Вашому лікарю інформацію про наявність чи відсутність мутації, рівня її впливу на ризик виникнення пухлини. Таку процедуру легко, швидко та самостійно можна здійснити вдома або в нашій лабораторії.

30-генна панель допоможе убезпечити Вас і Ваших рідних від ризику захворіти важким онкологічним захворюванням, вчасно звернутися до лікаря і скласти індивідуальний план захисту і профілактики. 

Перелік генів


Інструкція проходження тесту 30-генна панель 

 

Етапи проведення тестування спадкового раку
01
Отримання набору від постачальника медичних послуг

Обговоріть із Вашим лікарем доцільність проведення дослідження генетичної спадковості.

02
Надання зразку слини або крові

За допомогою трубки, що міститься в наборі, зробіть забір слини, або отримаєте спеціальний набір з двома пробірками для забору крові (по 10 мл). Коли Ваш зразок потрапить до лабораторії, тест спадкового раку проаналізує Ваші гени.

03
Отримайте результат Вашого тестування від постачальника медичних послуг

Середня тривалість дослідження складає 4-5 тижнів від моменту отримання зразку лабораторією.

04
Проконсультуйтесь з Вашим лікарем

Отримані результати допоможуть Вашому лікарю розробити персональний план профілактичних заходів та діагностики онкологічних захворювань на ранніх етапах розвитку.

Вартість тесту
КодНазваТермін виконання (Київ)Ціна
M028Спадкової схильності до розвитку онкологічних захворювань (30 генів)****35 робочих дні13 500 грн
Додати
Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Васильківська, 45

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 15:00
 

Лабораторний офіс №1

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс
Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних