Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Піщанська Світлана Тейюбівна

Лікар-лаборант-цитолог вищої категорії, патоморфолог

Освіта
•    Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (1990-1997);
•    Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2005).

Піщанська С.Т.  після закінчення спеціалізації з клінічної лабораторної діагностики на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2005 рік)
почала працювати в центральній цитологічній лабораторії Київського обласного онкологічного диспансеру. За час роботи вона опанувала методами цитологічної діагностики
захворювань жіночої репродуктивної системи, молочних залоз, шкіри, випітних рідин, органів дихання та черевної порожнини. З 2007 по 2013 р працювала в СМЦ «Оптіма-Фарм»,
де оволоділа загальноклінічними, серологічними, гематологічними та біохімічними методами дослідження.
Піщанська С.Т. регулярно підвищує свій професійний рівень на конференціях та курсах тематичного удосконалення: «Дослідження еякуляту в діагностиці чоловічого безпліддя» (Київ, 2010 р.),
«Лабораторна діагностика захворювань шийки та тіла матки» (Київ, 2012 р.), «Сучасні методи лабораторної діагностики захворювань нирок та сечовивідних шляхів» (Київ, 2013 р.).
У 2011 році атестована на ІІ лікарську категорію.
З 2013 року працює в цитологічному відділі Медичної лабораторії СSD.
У 2013 році брала участь у впровадженні методу рідинної цитології на робочому місці.
У 2014 році брала участь у п’ятиденному навчальному семінарі Європейської асоціації цитопатологів в Стамбулі, де розширила свої знання з гінекологічної та негінекологічної цитології.
У 2016 році проходила стажування на робочому місці в цитологічному відділі лабораторії «Bioptika» в Чехії, де удосконалила свої навички з рідинної цитології та цитологічної діагностики захворювань щитовидної залози.
У 2017 році отримала додаткову спеціалізацію з патологічної анатомії та пройшла курси підвищення кваліфікації «Лабораторна діагностика захворювань жіночих та чоловічих статевих органів»
У 2018 році, після проходження стажування в лабораторії «Bioptika» в Чехії, запровадила дослідження сечі методом рідинної цитології в Україні. Також пройшла тематичне удосконалення «Лабораторна діагностика захворювань шийки та тіла матки»
У 2018 р. атестована на вищу категорію.
У 2018  та 2019 р. приймала участь в проведенні «Школи цитопатологів» в Україні.


Членство – секретар Української асоціації цитопатологів
 

Сертифікати