Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню
Діагностичний тест OncoSELECT

OncoSELECT - персоналізований підбір терапії для пацієнтів з недрібноклітинним раком легенів (НМРЛ), колоректальним раком і гормон- і / або Her2 / neu-позитивним на рак молочної залози (РМЗ). Спеціально підібрані панелі з приблизно 10 маркерів дозволяють максимально специфічно визначити для кожної з локалізацій чутливість і резистентність до таргетной терапії, а також деяким видам цитотоксичних (інгібітори mTOR, PIK3CA та ін.) і гормональних (тамоксифен, летрозол і ін.) препаратів.

Кому призначається дослідження «OncoSELECT»

Дослідження показано для зазначених типів пухлин, у разі відсутності гістологічного матеріалу пухлини й / або при прогресії на тлі таргетной (або гормонотерапії для ER + РМЗ) терапії для корекції схеми лікування.

Молекулярний профіль дослідження

«ОncoSELECT» здійснюється на основі зразка крові.
Матеріал: зразок крові - 2 пробірки (надаються) по 10 мл.

Молекулярне профілювання для ER + / Her2 + РМЗ включає 7 генів (AKT1, MTOR, ERBB2, FGFR1, PIK3CA, PTEN і ESR1) і дозволяє визначити чутливість і механізми резистентності до таргетної анти-Her2 терапії, інгібіторів mTOR і PIK3CА, а також різним групам гормональних препаратів.

Панель для НМРЛ включає 15 генів (NRAS, DDR2, KRAS, AKT1, MAP2K1, ERBB2, ALK, MET, BRAF, FGFR1, ROS1, RET, NTRK1, NTRK3, EGFR), і дозволяє виявити всі можливі мішені для таргетної терапії, а також вторинну резистентність на тлі її проведення.

В панелі для колоректального раку досліджуються 12 генів (BRAF, AKT1, CTNNB1, EGFR, ERBB2, FBXW7, MAP2K1, MET, NRAS, PIK3CA, SMAD4 і KRAS), мутації в яких визначають первинну і вторинну резистентність до анти-EGFR терапії, а також чутливість до mTOR і PIK3CA інгібіторів.

Розгорнутий тераностичний звіт включає:

• огляд результатів рідинної біопсії;

• опції для таргетної, хіміотерапії та гормональної терапії;

• доступні клінічні випробування;

Терміни виконання дослідження

Після отримання зразків, перевірки якості зразка крові, а також всієї необхідної клінічної інформації, компанія «OncoDNA» надає результат протягом 13 - 15 робочих днів.

01
Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Васильківська, 45

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 15:00
 

Лабораторний офіс №1

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс
Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних