Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню
Здати ПЛР-тест в аеропорту «Одеса»

Для зручності пасажирів, які прилітають до України з «червоної» зони, СSD пропонує перевіритись на коронавірус у міжнародному аеропорту «Одеса»

Як скористатися послугою?

Заповніть форму на сайті і оплатіть послугу, обравши оплату онлайн https://testcovid19.com.ua/odessa.
Зверніть увагу, що для зняття карантину вам потрібно вказати той самий номер телефону, що був вказаний при реєстрації в сервісі "Дій вдома".

Акредитовані фахівці Медичної лабораторії СSD беруть зразок для ПЛР-аналізу з носоглотки.
Ця безболісна процедура займе не більше однієї-двох хвилин.
Результати досліджень будуть готові орієнтовно протягом 24 годин після здачі аналізу. Лабораторія самостійно вносить негативний результат тестування на COVID-19 в електронну систему Центру громадського здоров'я України, через яку дані автоматично синхронізуються з сервісом «Дій вдома».

Що мені потрібно: самоізоляція або тест на коронавірус?

З червня на території України був введений адаптивний підхід до самоізоляції та обсервації українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни були розділені умовно на 2 зони: «червону» і «зелену», відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.
Ті, хто прибули з «зеленої» зони можуть не проходити 14 денну самоізоляцію. Тим, хто подорожує з «червоної» зони - необхідна обов'язкова обсервація або карантин на 14 днів. Якщо мандрівник в'їжджає з «зеленої» зони, але транзитом через «червону», то самоізоляція не потрібна.

Як зазначає МОЗ, дострокове припинення самоізоляції можливе тільки на підставі негативного результату ПЛР-дослідження, проведеного після перетину кордону.

Детальніше https://testcovid19.com.ua/odessa  

 

01
Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних