Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню
Пропозиція для туроператорів та турагенцій

На сьогоднішній день, перед туристичними агенціями та туроператорами постає важливе завдання: надати своїм клієнтам всю найактуальнішу інформацію з приводу подорожей в умовах пандемії.

Так як однією з умов перетину державних кордонів на сьогодні стала перевірка на COVID-19, ми хочемо повідомити про можливість проходження ПЛР-тесту на коронавірус в Медичній лабораторії CSD та запропонувати взаємовигідну співпрацю.

Ми використовуємо для діагностики коронавірусу реактиви та спеціальне лабораторне обладнання від італійської компанії Diatech Pharmacogenetics, тому процедура дослідження займає лише 1 добу!

Всі продукти Diatech Pharmacogenetics, в тому числі і реактиви для визначення коронавірусу SARS-CoV-2, розроблені відповідно до міжнародних стандартів якості та мають сертифікати ISO 9001 та ISO 13485.

Крім того, наші спеціалісти можуть одразу підготувати результати ПЛР-тесту на коронавірус у вигляді сертифікату англійською мовою, який відповідає міжнародним вимогам.

Таким чином, звертаючись до Медичної лабораторії CSD, ваші клієнти можуть оперативно отримати необхідні для подорожі результати аналізу, а після повернення на Батьківщину – пройти ПЛР-тест на коронавірус, щоб мати можливість припинити необхідну після перетину кордону самоізоляцію.

Звертаємо увагу на те, що виконавши дослідження за 1 добу, CSD одразу самостійно передає негативні результати дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України та входить до переліку лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома». Повний перелік лабораторій за посиланням:  http://surl.li/dxxy .

Для зручності та безпеки усіх подорожуючих, Медична лабораторія CSD готова запропонувати свої послуги як перед поїздкою за кордон, так і після повернення додому.

З питань співпраці звертайтесь за телефоном: 067 825 36 17

 

01
Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Васильківська, 45

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 15:00
 

Лабораторний офіс №1

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс
Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних