Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню

Дмитро Шапочка. Сучасні стандарти терапії пухлин жіночої репродуктивної системи та можливості її індивідуалізації із застосуванням молекулярно-генетичних методів

21.11.2019

На сучасному етапі розвитку онкологічної науки необхідно враховувати молекулярно-генетичні особливості пухлини для підбору подальшого лікування.

На сучасному етапі розвитку онкологічної науки необхідно враховувати молекулярно-генетичні особливості пухлини для підбору подальшого лікування. Такий підхід вже дає свої результати та на сьогоднішній день існують предиктивні молекулярні маркери, які дозволяють визначити чутливість і резистентність пухлин жіночої репродуктивної системи до хіміо-, гормоно-, імуно-та таргетной терапії. Розглянемо особливості патогенезу та лікування кожної окремої нозології.

Про це читайте в статті молекулярного біолога, генетика, завідувача відділом молекулярної патології і генетики Медичної лабораторії СSD Дмитра Шапочки «Сучасні стандарти терапії пухлин жіночої репродуктивної системи та можливості її індивідуалізації із застосуванням молекулярно-генетичних методів», розміщеної в науково-практичному журналі «З турботою про жінку» (№7 (72) за жовтень 2017 г.).

Сучасні стандарти терапії пухлин жіночої репродуктивної системи та можливість її індивідуалізації із застосуванням молекулярно-генетических методів.